У Полтаві відновили цілодобову подачу води у будинки: що відомо

За інформацією: Суспільне Полтава.

Водопровідний кран в одній із будівель у Полтаві. Суспільне Полтава

У Полтавській громаді скасували погодинні графіки подачі води і відновили цілодобове надання послуги. Це зробили від 5 червня.

Інформацію опублікували вдень 5 червня в офіційному Telegram-каналі підприємства "Полтававодоканал" із посиланням на виконувача обов’язків гендиректора Олега Мізіка. Однак, роботи на каналізаційному колекторі поки тривають.

Після завершення ремонту підприємство планує провести гідравлічні випробування, після чого буде остаточна інформація про стабільне водопостачання.

У частини споживачів "Полтававодоканалу" може бути відсутнє водопостачання у зв’язку з графіками подачі електроенергії, які запроваджує "Полтаваобленерго". Це відбувається через знеструмлення насосного обладнання.

Провал каналізаційного колектора у Полтавській громаді. Суспільне Полтава

Скільки грошей треба на ремонт колектора

Для виконання робіт з ремонту підписали договір із підрядником. 28 травня працівники розпочали підготовчі роботи, а 29 травня ― сам ремонт. Про це раніше розповіла Суспільному речниця підприємства "Полтававодоканал" Інна Рудяк.

За інформацією з онлайн-системи "Prozorro", єдиний учасник тендеру оцінив роботи на меншу суму, ніж розрахували комунальники. Це товариство з обмеженою відповідальністю "Авто-М". Згідно з опублікованою документацією, основний вид діяльності товариства ― це будівництво житлових і нежитлових будівель. Серед додаткових, зокрема, монтаж водопровідних мереж.

Учасник тендеру запропонував відремонтувати колектор за приблизно 12,5 мільйонів гривень. Це на понад 2,6 мільйона менше від початкової вартості, яку пропонувало комунальне підприємство "Полтававодоканал".

Читати ще

Читати ще У Полтаві почали ремонт Білої альтанки та пам’ятника галушці

Що відомо про аварію на колекторі у Полтаві

Аварія сталася 6 травня 2024-го року на ділянці Супрунівської головної каналізаційної насосної станції у Полтаві. Порив виник через зношеність труби. Загальна протяжність колектора 3 300 метрів, а аварійної ділянки ― пів кілометра. Мережі проклали майже 50 років тому.

Гроші на ремонт колектора раніше спрямувала Полтавська міська рада. 15 травня 2024-го року депутати міської ради погодили рішення про спрямування 10 мільйонів гривень на ремонт колектора. Це на 5 мільйонів менше, ніж було потрібно комунальникам. Іще 8,2 мільйона гривень погодився надати фонд "UNIСEF".

Читати ще

Читати ще У Супрунівці біля Полтави почали ремонтувати дах у будинку, який пошкоджений через ракетний обстріл

Новости Украины