У Рівному придбали чергові нові тролейбуси та спецтехніку для комунальників

Днями у місто Рівне прибуло ще два нових тролейбуси «Дніпро». Як і попередні, вони мають низький рівень підлоги, відкидний пандус для заїзду людей з обмеженими можливостями (використання якого контролюватиме кондуктор) і місце для людей з візками.

Про це повідомили на сайті Рівненської міськради.

Водій має можливість оповіщати пасажирів. Крім того, з усіх боків тролейбус оснащений інформаційним табло. Вартість одного тролейбуса понад 4 мільйонів гривень.  

Нині у парку електропідприємства 20 нових тролейбусів.

«Прекрасної якості. Хочу вкотре нагадати, що до 2010 року, за весь час Незалежності було придбано лише один тролейбус. Наразі, щороку ми купуємо 3-4 тролейбуси, яких до речі вдвічі більше як, наприклад у Тернополі. Декілька старих тролейбусів залишимо як унікальні експонати та нову родзинку нашого міста» — сказав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Крім того, КАТП -1728 отримало бульдозер 2020 року випуску, який оснащений напівсферичним відвалом з гідроциліндром перекосу, який буде використовуватись на сміттєзвалювальному полігоні. Ватрість бульдозера понад 2 мільйони гривень. 

В парку Шевченка також з’явилась нова одиниця техніки – трактор МТЗ 82 з новим причіпом та навісним обладнанням. Трактор можна експлуатувати у будь – яку пору року для вивезення сміття, листя, очищення від снігу пішохідних зон та підмітання тощо. Загальна вартість – понад 600 тисяч гривень.

Читайте також: На Рівненщині відремонтують рекордну кількість державних доріг

Источник

Новости Украины