У Росії заявили про масовану атаку дронів: вибухи пролунали у кількох містах

В России заявили о массированной атаке дронов: взрывы прогремели в нескольких городах

Ілюстративне фото: атака дронів на регіони Росії (Getty Images)

У ніч на 10 червня в Росії зафіксовано масовану атаку дронів. Вибухи пролунали в Татарстані, зокрема в Єлабузі та Нижньокамську.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міноборони РФ та Astra.

Що відомо

Міноборони Росії заявило про нібито знищення 102 українських дронів-камікадзе над територією РФ. Найбільше, за їх версією, було збито над:

  • Брянською областю — 46,
  • Бєлгородською — 20,
  • Воронезькою — 9,
  • Калузькою та Татарстаном — по 4,
  • Московською областю — 3,
  • Ленінградською, Орловською та Курською — по 2,
  • Смоленською — 1.

Також у Росії заявили про знищення дев’яти БпЛА над тимчасово окупованим Кримом.

Вибухи в глибині Росії

Telegram-канал Astra повідомляє, що вночі вибухи чули місцеві жителі в Нижньокамську та Єлабузі, які розташовані в Республіці Татарстан.

У Єлабузу знаходиться завод із виробництва і збирання іранських "Шахедів", які Росія активно застосовує для ударів по Україні.

Нагадаємо, що ввечері 5 червня на окупованому Кримському півострові кілька разів оголошували повітряну тривогу — загалом п’ять разів. Вибухи було чути поблизу Красноперекопська, Армянська, Новофедорівки та в районі Сак.

Крім того, 6 червня в Росії дрони атакували стратегічні об’єкти у Саратові та Енгельсі, де базується важлива авіація. Місцеві жителі повідомляли про звуки вибухів, роботу ППО та пожежі.

 

Джерело

Новости Украины