У США торнадо практично зрівняв із землею ціле місто, загинуло 23 людини: фото, відео


У США торнадо практично зрівняв із землею ціле місто, загинуло 23 людини: фото, відео

Фото: twitter.com/AaronRigsbyOSC

Потужний торнадо практично зрівняв із землею місто Роллінг-Форк у центральній частині штату Міссісіпі. Представники екстрених служб повідомили, що загинуло 23 людини, десятки отримали поранення, їх діставали з-під завалів зруйнованих будинків, передає The New York Times.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Шторм зійшов на штат Міссісіпі пізно ввечері у п’ятницю. Багато будівель, приватних будинків і підприємств зруйновані, дерева вирвані з коренем.

Центр руйнувань знаходився у місті Роллінг-Форк в окрузі Шаркі. Мер міста Елдрідж Вокер сказав: «Мого міста більше немає».

Офіс Національної метеорологічної служби в Джексоні, штат Міссісіпі, повідомив: «Зараз ми не впевнені, чи це був один великий торнадо, який викликав всі збитки, або він піднявся, а потім скинув новий».

Трохи менш як 100 000 споживачів електроенергії в Алабамі, Міссісіпі та Теннессі все ще залишаються без електрики, деякі з найбільш постраждалих округів майже повністю знеструмлені.

Аарон Рігсбі, відеооператор та мисливець за торнадо, сказав в інтерв’ю, що спостерігав, як торнадо перетворився з «маленького конуса» на «величезний клин». За словами Рігсбі, після того, як торнадо зійшов на Роллінг-Форк, він ходив містом від дверей до дверей, рятуючи людей, які потрапили в пастку.

Дивіться також: Потужний вибух на шоколадній фабриці у США потрапив на камеру – відео

Джерело

Новости Украины