У суботу графіки відключення діятимуть увесь день, світла не буде й у “сірих” зонах

У суботу графіки відключення діятимуть увесь день, світла не буде й у "сірих" зонах

Фото: t.me/Укренерго

У суботу, 13 липня, графіки відключення світла діятимуть протягом доби у всіх регіонах України. Причому вони застосовуватимуться, ймовірно, і в “сірих” зонах. Про це повідомляє Укренерго.

– Заходи обмеження споживання діятимуть протягом усієї доби. З 6:00 до 19:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень одночасно. В решту годин буде задіяно три черги, – зазначили у компанії.

Це означає, що світла може не бути також у так званих “сірих” зонах. Енергетики, як і раніше, закликають українців економно використовувати електроенергію.

11 липня Державна інспекція енергетичного нагляду повідомила, що перевірить застосування обленерго графіків погодинних відключень на справедливість розподілу електроенергії у областях. 9 липня прем’єр-міністр України Денис Шмігаль заявив, що розраховує на покращення ситуації в енергетиці у двадцятих числах липня.
Джерело

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України