У Сумах порахували безпритульних собак

Вчора відбувся останній день підрахунку безпритульних тварин у місті Суми, повідомляють у КП «Центр догляду за тваринами» СМР.

Тварин підраховували впродовж трьох днів. За кожним зареєстрованим учасником процесу було закріплено декілька секторів, заздалегідь відмічених на карті окремим кольором. Загальна кількість собак в кінцевому результаті – 676, з можливою похибкою ~ 15%.

Підрахунок проводився за допомогою міжнародної платформи Animal – id та спеціалізованого додатку Strays ID, до якого вносилися дані геолокації кожної знайденої тварини з додатковими відомостями: фото, стать, вік, вага, наявність стерилізації, стан здоров’я.

«Загалом наше місто має гарні показники в порівнянні з минулим підрахунком, котрий проводився у 2017 році, кількість безпритульних суттєво зменшилася. Тож обраний напрямок міста Суми щодо регуляції чисельності безпритульних тварин шляхом – «стерилізація / прилаштування / або випуск у місце проживання» – має реальні результати та й надалі буде продовжувати свою реалізацію.

Дякуємо команді Animal-id.net UA — справжні професіонали! Також хочемо відмітити волонтерів Сумське Товариство Захисту Тварин. Дякуємо за спільну участь у підрахунку», – зазначили в КП.

Дані статистики можна подивитися на доданих нижче фото.

Источник