У Сумах продавчиню оштрафували на 17000 грн за відсутність маски

10 липня 2020 року за порушення правил карантину суд притягнув до адміністративної відповідальності жінку та наклав на неї штраф у розмірі 17000 грн.

Відповідно до протоколу, 04 липня 2020 року жінка, перебуваючи в публічному місці, а саме у приміщенні магазину «Оксанка», на робочому місці, де працює продавцем, знаходилась без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, чим порушила п.п. 1 п. 3 постанови КМУ № 392 від 20.05.2020 зі змінами згідно постанови КМУ № 500 від 17.06.2020 та вчинила правопорушення передбачене ст. 44-3 КУпАП.

Жінка у судовому засіданні вину визнала та підтвердила, що дійсно на робочому місці знаходилася без вдягненої маски.

Провина жінки повністю підтверджується зібраними матеріалами справи, які досліджені в суді (протоколом про адміністративне правопорушення, відеозаписом, що міститься на оптичному диску в матеріалах справи, на якому зафіксовано подію правопорушення, поясненнями жінки наданими в суді).

При призначенні адміністративного стягнення, судом враховано характер скоєного правопорушення, його суспільну небезпечність та особу винного.

Крім того, жінці доведеться сплатити і судовий збір на користь держави в розмірі 420 грн. 40 коп.

Постанова суду з дня її винесення може бути оскаржена в десятиденний строк до Сумського апеляційного суду.

Источник