У Сумах водій маршрутки перевозив пасажирів у стані наркотичного сп’яніння

23 лютого, близько 8 години 20 хвилин ранку, на проспекті Михайла Лушпи, екіпаж патрульних зупинив маршрутний транспортний засіб Рута, водій якого порушував ПДР.

За кермом був 37-річний водій, а в салоні їхали близько 10 пасажирів. Чоловік категорично відмовився пред’явити для перевірки документи. Водночас він поводився досить агресивно. Під час спілкування охоронці порядку помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння, тож і запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння в медичному закладі.

Водія доставили до лікарні, де він пройшов медичний огляд на стан наркотичного сп’яніння (здав аналіз), а також вартові порядку склали на нього адмінматеріал за ст. 126 (керування особою, яка не надала для перевірки документи) КУпАП. Згодом до управління надійшов лікарський висновок, який засвідчив у керманича стан наркотичного сп’яніння.

2 березня, на вулиці Прокоф’єва, інспектори зупинили маршрутне авто Рута під керуванням цього ж керманича. Цього разу пасажирів у салоні не було. Водій не надав для перевірки документи, і також мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. У медичному закладі громадянин відмовився від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння.

Патрульні поліцейські склали на нього адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані наркотичного сп’яніння) КУпАП (за вчинення правопорушення 23.02.2020), а також ч. 1 ст. 130 (Відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особою, що керувала з явними ознаками сп’яніння) та за ч.1 ст. 126 (керування особою, яка не надала для перевірки документи) КУпАП (за вчинення правопорушення 02.03.2020). Від керування його відсторонили.

Источник