У Тернополі стартував фестиваль «Спорт-баскет»

За інформацією: Суспільне Тернопіль.

Суспільне Тернопіль

Тернопіль долучився до Європейського тижня учнівського спорту. Під час нього в місті стартував фестиваль "Спорт-баскет". У ньому взяли участь вихованці тернопільських шкіл від 4 до 6 класів. Про це розповіла Суспільному співорганізаторка фестивалю Галина Федорович.

За її словами, під час заходу організують локації, пов'язані з елементами баскетболу.

Під час фестивалю «Спорт-баскет». Суспільне Тернопіль

"Вони будуть пов'язані з іграми, можливістю вивчити якісь нові елементи, ознайомитися з різними розмірами баскетбольного м’яча, познайомитися з гравцями баскетбольного клубу і кращими вихованцями ДЮСШ, які беруть участь у чемпіонатах України і захищають честь Тернополя на баскетбольних майданчиках. Ми проводимо захід в педуніверситеті, до організації фестивалю залучені також викладачі й студенти факультету фізичного виховання", – каже співорганізаторка.

Фестиваль проведуть у різних баскетбольних локаціях міста. Наразі, каже Галина Федорович, виявили бажання взяти участь у заході 25 шкіл. У кожній команді має бути по 15 дітей.

Вероніка навчається у 24 школі Тернополя. Бере участь у фестивалі разом зі своїми подругами.

"У моїй команді п'ятеро дівчат, з них мої подруги – Таня і Марта. Я їх люблю, вони – моя підтримка, коли переживаю, вони мене заспокоюють. Настрій дуже гарний, надіємося, що нам усе вдасться. Баскетболом я не займалася, місяць десь ходила в нашій школі. Я займалася повітряними полотнами, танцями, співом, вокалом".

Учасники знайомляться з елементами гри. Суспільне Тернопіль

Владислав відпрацьовує кидки в кільце.

"Мій улюблений спорт – футбол, а вже після нього – баскетбол".

Змагання серед дітей, каже Галина Федорович, проводити не будуть, адже мета – ознайомити з таким видом спорту як баскетбол. Всі отримають подарунки та призи. Планують також познайомити дітей з гандболом та волейболом.

Новости Украины