У Вінниці жінка пограбувала працівницю аптеки

У Вінниці затримали жінку, яка вкрала мобільний телефон у працівниці аптеки. Нині жінка перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Про це повідомили у поліції Вінниччини.

45-річна вінничанка вночі 15 грудня зайшла до приміщення аптеки на вулиці Пирогова та попросила у працівниці телефон, нібито для дзвінка до поліції.

Коли потерпіла дала гаджет зловмисниці – остання втекла. За отриманим описом підозрювану розшукали інспектори патрульної поліції, які разом з слідчо-оперативною групою поліції працювали над розкриттям злочину.

Вирішується питання щодо обрання жінці запобіжного заходу та повідомлення підозри.

Слідчим відділом Вінницького районного управління поліції розслідується провадження за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на термін до 10 років.

У Вінниці жінка пограбувала працівницю аптеки

Джерело

Новости Украины