У Вінниці продовжують змінювати таблички з назвами вулиць

У Вінниці з початку повномасштабної війни перейменовано вже майже дві сотні вулиць, провулків, проїздів, тупиків, площ, назви яких були пов’язані із росією. Відтак, у місті доведеться замінити таблички на тисячах будинків, відповідно до єдиних стандартів. Григорія Сковороди – замість Пушкіна, Князя Володимира – замість Міліційної, Євгена Коновальця – замість Гліба Успенського.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Впорядкування адресного господарства на території Вінницької МТГ триває з кінця минулого року. На меті – навести лад із вуличними аншлагами — таблицями із назвами вулиць і номерами будинків та поліпшити естетичний вигляд міста.

Коротко про вимоги до аншлагів: матеріал – алюмінієвий композит; колір основи – вишневий; колір тексту – білий; напис виконується українською мовою; для покажчиків – знаків на центральних вулицях міста та вулиць загальноміського значення напис дублюється в транслітерації латиною.

Виготовлення та встановлення покажчиків назв вулиць, номерів будівель відповідно до затвердженого порядку здійснюється виконавчим органом, фізичними та юридичними особами, які є власниками або співвласниками будівель та споруд.

У Вінниці продовжують змінювати таблички з назвами вулиць

Джерело