У Вінниці в разі надзвичайної ситуації будуть діяти пункти розливу води

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Ілюстративне фото: УНІАН

У випадку надзвичайної ситуації та аварійного відключення централізованого водопостачання у Вінниці діятимуть 34 пункти розливу води. Їх розташують пропорційно по місту у доступних для людей місцях.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Як повідомляють у Департаменті комунального господарства Вінницької міської ради, з приватними підприємцями є відповідна домовленість по розвезенню води у різні мікрорайони міста на безкоштовній основі.

"Реалізуємо роботу водовозів у разі надзвичайної ситуації у випадку, коли, наприклад, будуть знеструмлені водонасосні станції. Також хочу нагадати, що на території міста є сотні криниць громадського користування, якими наші працівники опікуються з року в рік, тож вода з колодязів теж може стати у нагоді вінничанам. Тож, рекомендуємо людям спланувати свої дії на випадок тривалого відключення водопостачання та знайти найближчу криницю”, зазначив директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк.

Пункти розливу води розпочнуть діяти після того, як у місті буде оголошено про надзвичайну ситуацію. Наразі вінничанам варто постійно підтримувати запас води, який необхідний для нормального функціонування їхнього домогосподарства.

Місця розташування машин для забезпечення населення водою можна дізнатися за посиланням.

Новости Украины