У «За Майбутнє» переконані: розгляд Стратегії розвитку Сумщини буде емоційним та прискіпливим

Команда «За Майбутнє» Сумщини долучається до вивчення та подання власних пропозицій до Стратегії регіонального розвитку регіону на 2021-2027 роки.

Так, голова Сумської обласної організації ПП «За Майбутнє» Вадим Ващенко днями взяв участь у кількох нарадах та обговореннях. Серед них – нарада за участі заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Тараса Савченка та обговорення з радником голови Сумської обласної ради Миколою Березіним.

– Наша команда «За Майбутнє» напрацьовує власне бачення щодо промислового, інфраструктурного та житлово-комунального розвитку Сумщини, сподіваємося на бажання від влади вести відкритий діалог, у тому числі з депутатським корпусом та бюджетоутворюючими підприємствами, та спільно працювати на розвиток громад, – зауважив Вадим ВАЩЕНКО.

За його словами, уже цієї п’ятниці, 23 квітня, відбудеться фахове дискусійне обговорення Стратегії у стінах Сумської ОДА.

– Даний документ є своєрідною дорожньою картою нашого регіону на майбутні шість років, а також служить основою для надання фінансового ресурсу з державного бюджету. Саме тому, переконаний, шлях його розгляду й удосконалення буде емоційним та прискіпливим.

Источник