У Запоріжжі розглянули актуальні питання охорони культурної спадщини

 У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї 29 липня 2022 року відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА.

 У заході взяли участь представники Департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА, Управління містобудування та архітектури ЗОВА, відділу охорони культурної спадщини Запорізької міської ради, Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради, КЗ «Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини» ЗОР, КЗ «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» ЗОР, науковці.

 На засіданні розглядалися питання щодо зняття з державного обліку пам’яток археології, які втратили предмет охорони, а також інформація відділу охорони культурної спадщини Запорізької міської ради щодо пам’яток історії та монументального мистецтва м. Запоріжжя, які пов’язані з імперською російською історією та культурою.

Також було заслухано звіт директора КЗ «Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини» ЗОР Артура Середіна про виконання у 2021 році заходів Програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини Запорізької області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 14.03.2019 № 36 (зі змінами).

Департамент культури та інформаційної політики

Источник