У Запорізькій обласній філармонії з благодійної вистави стартував новорічний марафон «Казковий драйв»

Гостями першої казкової шоу-програми стали діти із тимчасово переселених родин, діти учасників бойових дій, сироти.

На прем’єрний показ завітала голова Запорізької обласної ради Олена Жук. Вона привітала артистів із вдалою прем’єрою і подякувала колективу філармонії за те, що попри все не полишають свого фронту і у складний час дарують малятам таке необхідне нині диво і казку.

Творчий колектив Запорізької обласної філармонії підготував для дітей справжній новорічний детектив з пригодами.

Головні герої – символи нового 2023 року офіцерка поліції Джуді Хопс та герой-рятівник Кіт у Чоботях у виконанні Катерини Слатвінської і Юлія Гаврилова рятували Новий Рік у країні Мультляндія, який намагався зіпсувати лихий Доктор Зло. В цьому нелегкому завданні їм допомагали улюблені мультиплікаційні персонажі.

Артисти балету академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», балетмейстер-постановник Олег Кравець, радували всіх танцями та інтерактивними іграми. Разом із артистами на сцені сяяли юні зірочки аматорського ансамблю танцю «Сузір’я» Запорізької школи мистецтв №2.

Усі разом друзі перемогли негідника, врятували свято та засвітили красуню Ялинку на новорічному балу.

Ідеальну атмосферу для чарівного настрою створила велика команда однодумців. Режисерсько-постановча група: Марина Євченко, Катерина Похиленко, Оксана Герман, Олена Варваровська (костюми) та кожен артист, який додавав цікаві ідеї, доповнюючи свій образ.

Глядачі новорічної програми висловили слова захоплення цікавою пізнавальною програмою й зазначили, що похід до Запорізької обласної філармонії – це найкращий спосіб родинного відпочинку.

Джерело: прес-служба Запорізької обласної філармонії

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Источник

Новости Украины