У Зеленського не відмовляються від податкової реформи: Рішення буде через два місяці


У Зеленського не відмовляються від податкової реформи: Рішення буде через два місяці

Фото: пресслужба Офісу президента

В Офісі президента, попри критику, не відмовляються від своєї концепції податкової реформи «10-10-10». Заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма в інтерв’ю LB.ua заявив, що її обговорення триває, а фінальний варіант може бути готовий за два місяці.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: коротко про важливе

«Усе буде напрацьовано протягом найближчих двох місяців і будуть ухвалені: а) рішення, б) терміни запровадження цієї моделі», – сказав Шурма.

Він послався на стратегічне завдання президента Володимира Зеленського зробити Україну інвестиційно привабливою у плані податків.

«Зараз іде робота всередині різних груп, проговорення з бізнесом та різними інституціями всередині влади, скоро розпочнеться проговорення з міжнародними партнерами. Якщо ми бачимо, що ця модель приймається всіма, почнеться законодавчий процес. Якщо буде необхідно відкорегувати цю модель за підсумками обговорення, то, безумовно, ми її відкорегуємо», – сказав Шурма.

Він заявив, що каркас реформи розроблено «до найменших деталей» і головне завдання – досягнути консенсусу всередині країни та отримати згоду міжнародних партнерів.

Лише після цього, сказав Шурма, буде вноситися законопроєкт.

  • 16 серпня стало відомо, що Офіс президента України обговорює нову концепцію податкової реформи, яка передбачає різке зниження податків. Модель називається «10-10-10»: 10% – податок на прибуток, 10% – ПДФО і 10% – ПДВ. Також планується скасування ЄСВ і військового збору 3%. 
  • У вересні голова фракції Слуга народу в Верховній Раді Давид Арахамія дав зрозуміти, що «10-10-10» не ухвалюватимуть, бо її автори не надали жодних розрахунків, а Захід не підтримає.

Джерело