Стільчик для годування — незамінна річ у будинку, де є маленька дитина. З його допомогою можна посадити малюка за загальний стіл і спокійно нагодувати обідом, не переживаючи, що він випаде із сидіння або вся їжа опиниться на підлозі. Вся справа — в особливій конструкції, яка передбачає захисні бортики, регульовану за висотою основу, знімний столик, ремені безпеки тощо. Нижче розповідаємо, на що звернути увагу під час купівлі дитячого стільчика.
Тип конструкції
Можна виділити такі різновиди:
- Класичні моделі вирізняються цільною конструкцією, яка складається з високих ніжок, м’якого сидіння і таці. До плюсів можна віднести надійність і практичність, до мінусів — громіздкість та незручне транспортування.
- Складані стільчики в зібраному вигляді нагадують класичні, але одним рухом руки складаються до плоского стану. Це хороший вибір для тих, хто живе в малогабаритній квартирі, а також любителів переїжджати або часто подорожувати.
- Стільці-трансформери — багатофункціональні меблі, які можуть виконувати роль, зокрема, столу або навіть навчальної парти. Універсальний варіант, який можна використовувати аж до дошкільного віку малюка.
- Бустери являють собою компактне сидіння, яке кріпиться до стандартного стільця. Його можна знімати та вдягати, що зручно на відпочинку або під час відвідування гостей. Альтернативний варіант — підвісні стільчики для годування, які чіпляються на стільницю.
Під час вибору слід відштовхуватися від того, де і як часто ви будете використовувати стільчик.
Матеріал виготовлення
Популярні варіанти:
- пластик — вирізняється невисокою вартістю, мало важить, представлений великим вибором дизайнів, але не витримує серйозних навантажень;
- натуральна деревина — екологічна, безпечна й міцна, не боїться перепадів температури, але дорого коштує;
- метал — розрахований на довгий термін експлуатації, не боїться подряпин і пошкоджень, але досить багато важить.
Матеріал оббивки також відіграє роль. Текстиль вирізняється приємною текстурою і м’якістю, але догляд за ним буває досить кропітким. Штучну шкіру та ПВХ легко мити від забруднень, проте на дотик вони поступаються натуральним тканинам за якістю. Різні варіанти можна знайти на сайті АЛЛО.юа за вигідними цінами.
Додаткові елементи конструкції
Під час купівлі стільчика зверніть увагу на такі нюанси:
- регулювання по висоті необхідне для того, щоб малюк зі зручністю обідав за столом у міру дорослішання;
- нахил спинки дає змогу використовувати стільчик як місце для відпочинку — наприклад, якщо дитина задрімала відразу після вечері;
- коліщатка на ніжках дають змогу легко переміщати меблі квартирою;
- таця-стільниця виконує одразу дві ролі: дає змогу розмістити на ній продукти та перешкоджає їх падінню на підлогу;
- підставка для ніжок і м’які бортики забезпечують малюкові додаткову зручність.
Тепер ви знаєте, як вибрати стілець для годування дитини. Бажаємо удачі!