УЄФА назвала кращого гравця матчу Суперкубка

Експерти Спілки європейських футбольних асоціацій відзначили гру Каземіро в матчі Реал–Айнтрахт.

Бразильський півзахисник Каземіро став кращим гравцем матчу за суперкубок УЄФА. Про це повідомляє офіційний сайт Спілки європейських футбольних асоціацій.   Зазначимо, футболіст мадридців відзначився гольовою передачею на Давіда Алабу на 37-й хвилині гри, коли відбулося перше взяття воріт німецького клубу. Мало того, у другому таймі м’яч після його удару влучив у перекладину.   «Підтримував баланс гри Реала, коли були атакувальні дії. На надважливій ділянці поля надавав підтримку центральним захисникам тим, що незмінно виборював м’яч. Також є автором першої гольової передачі», – заявив один з технічних спостерігачів УЄФА.   Нагадаємо, у середу, 10 серпня, на Олімпійському стадіоні в Гельсінкі відбувся матч Суперкубка УЄФА між мадридським Реалом і франкфуртським Айнтрахтом. Зустріч завершилася перемогою іспанського клубу з рахунком 2:0.   Раніше головний тренер Реала Карло Анчелотті розповів, чому перемога в Суперкубку є такою важливою для його команди.