Україна отримала партію броньованих машин швидкої допомоги

Українські захисники отримала від Люксембургу 14 броньованих машин швидкої допомоги.

Про це повідомило посольство України у Бельгії та Люксембурзі.

Зазначається, що найближчим часом транспортні засоби будуть відправлені на лінію фронту, де вони здійснюватимуть свою головну місію – рятувати життя українських бійців.

Програма була реалізована в рамках ініціативи «Ukraine is calling», підтриманої Посольством України в Бельгії і Люксембурзі, метою якої є зібрати 10 млн євро для закупівлі 112 автомобілів швидкої допомоги та пожежних машин.

Як стало відомо, йдеться про багатоцільові універсальні машини Pinzgauer, що виробляла компанія BAE Systems Land Systems. Автомобілі можуть використовуватися, як для перевезення особового складу, так і для медичних потреб, або перевезення боєприпасів. Машини оснащено додатковою модульною бронею. Модель забезпечує захист від вогню зі стрілецької зброї, осколків артилерійських снарядів та вибухів.

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України