Україна отримала від Німеччини новітню БМП Lynx (ФОТО)

Новітня модель бойової машини піхоти KF41 Lynx від німецького концерну Rheinmetall надійшла на озброєння ЗСУ.

Про це повідомив гендиректор підприємства Армін Паппергер в інтерв’ю Frankfurter Allgemeine Zeitung.

За його словами, техніку доставили в Україну в грудні. Дослідні зразки виробили на заводі Rheinmetall у німецькій громаді Унтерлюс.

Тепер випробування триватимуть уже на українській землі, а незабаром розпочнеться і серійне виробництво інноваційної техніки.

Уперше KF41 Lynx було представлено 2018 року. До складу екіпажу входить три людини. Машина може перевозити до восьми бійців і здатна розвивати швидкість до 80 км/год.

Броня БМП захищає від протитанкової зброї, середньокаліберних боєприпасів, артилерійських осколків і бомб. Є опція встановлення додаткового захисту.

До озброєння входять гармати і великокаліберні кулемети, що дають змогу знищувати ворожу техніку і живу силу на дистанції та під час руху.

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України