Україна припинить дію угоди з Сирією про торговельне, економічне і технічне співробітництво

КИЇВ. 28 березня. УНН. Кабінет міністрів України схвалив законопроект про припинення дії міжурядової угоди між Україною та Сирією про торговельне, економічне і технічне співробітництво. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передає УНН.

Цитата

«Схвалено проект Закону «Про припинення дії Угоди між Урядом України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про торговельне, економічне і технічне співробітництво», — написав Мельничук.

Деталі

За його словами, законопроектом пропонується у звʼязку з докорінною зміною обставин, зокрема через підтримку з боку Уряду Сирійської Арабської Республіки російської збройної агресії проти України та розривом Україною дипломатичних відносин з Сирійською Арабською Республікою, припинити дію Угоди між Урядом України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про торговельне, економічне і технічне співробітництво, вчиненої 21.04.2002 в м. Дамаск та ратифікованої Законом України від 06.02.2003 N 508-IV.

Міністерство економіки України повідомляє також, що уряд ухвалив розпорядження про подання даного законопроекту на розгляд Верховної Ради.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський увів в дію санкції проти 300 фізичних осіб та 141 юридичної особи, зокрема проти президента Сирії Башара Хафеза аль-Асада та декількох інших сирійських урядовців.

Асад заявляв, що підтримує війну росії в Україні.

Джерело: УНН

Новости Украины