Україна розгромила Корею у відборі на ОІ-2026

Наша національна команда впевнено відкрила для себе олімпійський кваліфікаційний турнір.

Збірна України з хокею впевнено стартувала в олімпійський кваліфікаційному турнірі. Першим суперником стала Південна Корея, яка в підсумку не витримала натиску «синьо-жовтих».

У стартовому періоді за рівної гри єдину шайбу забила Україна силами Мазура. Своєю чергою, усі моменти корейців впевнено нейтралізував воротар Захарченко. Зазначимо, що наш воротар у підсумку так і не дозволив суперникам відзначитись у власних воротах.

У другій 20-хвилинці Україна оформила другий гол, відзначився Ворона. А остаточно добили азійську команду у третьому періоді шайби Денискіна і Трахта — 4:0.

Сьогодні, 9 лютого, збірна Україна зіграє проти Польщі, фаворита групи. Третім суперником буде Естонія. Тільки переможець групи вийде в наступний етап відбору на Олімпіаду-2026.

Олімпіада-2026. Кваліфікація. 8 лютого

Південна Корея — Україна 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Шайби: 0:1 – Мазур (Лялька, Морозов), 14:10. 0:2 – Ворона (Бородай, Куцевич), 22:10. 0:3 – Денискін (Пангелов-Юлдашев), 49:31. 0:4 – Трахт (Пересунько, Мережко, – більш), 50:03

Корея: Лі Йон-Сон (Га Чжун-Го, 50:03); Нам Гі-Ду – Сон Гьон-Чол, Лі Чон-Мін – Гон Чжун-Вук – Шін Сан-Гун; Кім Гюн-Сео – Чжон Го-Гюн; Лі Чон-Гюн – Лі Гюн-Сун – Кан Юн-Сок; Лі Дон-Ку – Лі Сун-Чжа; Ан Чжін-Гуй – Лі Юн-Чжун – Ба Сан-Го; Чжі Гьо-Сок – Кон Ю-Чан, Кім Сі-Гван – Кім Сан-Вук – Кім Сан-Йоб. Тренер – Кім Ву-Чжа

Україна: Захарченко; Гребеник – Пангелов-Юлдашев, Лялька – Мазур – Морозов; Сисак – Мережко, Трахт – Захаров – Пересунько; Чолач – Ратушний, Ворона – Фадєєв – Денискін; Панченко – Куцевич – Бородай; Андрейків, Коренчук. Тренер – Дмитро Христич