Українці пишуть листи любові жителям окупованого Мелітополя

Украинцы пишут письма любви жителям оккупированного Мелитополя

Другий рік Мелітополь живе в окупації. Рашисти зробили все, щоб ізолювати його мешканців від рідної країни, і старанно роблять із них "нових росіян".

Виходить погано. На вулицях міста раз у раз з'являються патріотичні написи і листівки, партизани відправляють зрадників у пекло, а в серці практично кожного мелітопольця живе надія на визволення.

В Україні також не забувають про тих, хто опинився під ярмом ворога. Для підтримки людей на тимчасово окупованих територіях запустили проєкт "Листи любові".

"Живучи довгий час у постійному відчутті страху та небезпеки, вони морально втомлюються, втрачають віру у власне майбутнє та почуваються безпорадними.

"Листи любові" мають стати рятівною соломинкою для наших рідних і друзів, довести, що ми не забули про них, що ми з ними та будемо боротися за них", — розповідає організаторка проєкту Анастасія Гришко.

Свої послання мелітопольцям і жителям інших окупованих міст залишають різні люди. Рядки кожного листа наповнені співчуттям, любов'ю та вірою в нашу Перемогу.

письма любви

письма любви1

письма любви

Джерело

Новости Украины