Українці за день зібрали кошти на порятунок левенят з Донеччини

Українці зібрали необхідну суму на лікування врятованих з Донеччини левенят лише за одну ніч.

Про це повідомили у Центрі порятунку диких тварин

113 тис. 941 грн були зібрані небайдужими людьми після оголошення про необхідність в ліках і догляді за тваринами.

«Ми будемо тримати в курсі новин щодо одужання левенят. Робимо все можливе для порятунку їхніх життів, далі ситуація залежить від їх організмів. Ми віримо, що вони витримають і одужають, усім серцем! І завдяки кожному з вас маємо впевненість, що точно можемо забезпечити їм лікування та реабілітацію», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що кошти, які лишаться, будуть використані на нагальну допомогу диким тваринам центру.

Нагадаємо, нещодавно до “Центру порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals» евакуювали двох левенят із Донеччини, неймовірно знесилених, безпомічних і тяжко хворих. Під час огляду з’ясувалося, що у них повністю забитий кишківник і через це вони перебувають у критичному стані.

Відповідно до результатів аналізів та огляду, найімовірніше левенят годували звичайними кістками, що й призвело до таких тяжких наслідків для здоров’я. Обидва недорозвинені як для свого віку (їм 6-7 місяців, а на вигляд 2), адже не мали відповідного догляду та харчування, а одне — ще й сліпе.   Левенята знаходились в інтенсивній терапії під постійним наглядом, крапельницями та уколами, щоби вивести їх із критичного стану. Оперативне втручання на даному етапі було протипоказане, адже їхні ослаблені організми можуть не впоратися з шоком. Тому наразі ветеринари борються за життя левенят як тільки можуть.   Відкрили збір коштів на їхнє лікування. Необхідна сума на препарати, процедури з постійного промивання кишківника та цілодобовий нагляд наразі становила 50 000 грн. 

Джерело