Українцям встановили нові ліміти на електроенергію: скільки можна витратити

В Україні 6 лютого екстрені відключення електроенергії збережуться лише на Одещині. Там досі без електроенергії залишаються 290 тисяч сімей. Поломка на підстанції сталася через пошкодження обладнання внаслідок ракетних атак. При цьому сама аварія сталася не в період атак, а внаслідок значних пошкоджень та виснаження технічного ресурсу.

Загалом ситуація в енергосистемі залишається стабільною. Більшість регіонів зберігають графіки стабілізаційних відключень. При цьому графіки відключень будуть щадними (при можливостях не відключатимуть у період можливої відсутності струму або додаткові групи).

Як повідомляють у ДТЕК, 6 лютого ліміти споживання порівняно із 5 лютого скоротили. Тут варто зазначити, що 5 лютого в «Укренерго» планували відмовитися від графіків відключень та обмежити споживання лише у період з 16 до 20 години вечора у Києві. Однак через високе навантаження до стабілізаційних відключень довелося повернутись.

Які ліміти встановили:

У Києві ліміт встановлено на рівні 1152 МВт (5 лютого було 1233 МВт);

У Київській області – 833 МВт (5 лютого було 882 МВт);

У Дніпропетровській області – 1422 МВт (5 лютого було 1494 МВт).

Хороша новина – вночі графіки відключень не застосовуватимуть. Тобто, українці зможуть без обмежень користуватися електроенергією.

Джерело

Новости Украины