Українські ексгравці «Динамо» влаштували гольову феєрію в матчі чемпіонату Туреччини

Різеспор – Кайсеріспор результат та відео голів
/ Getty Images

У 31-му турі чемпіонату Туреччини зустрілися «Різеспор» і «Кайсперіспор». Примітно, що в складі двох команд грає багато українців.

Різеспор – Кайсеріспор 3:2

Голи: Саму, 11, Гармаш, 90+2, Фернандес, 90+3 – Анджело, 32, Кравець, 87 (пен)

Дивіться також: Офіційно: «Шахтар» зіграє з «Вольфсбургом» у Харкові матч 1/8 фіналу Ліги Європи

«Різеспор» (за який виступають українці Денис Гармаш, Андрій Борячук і Микола Морозюк) обіграв «Кайсеріспор» (з Артемом Кравцем) з рахунком 3:2.

В основі вийшов тільки гравець команди гостей Артем Кравець, а Денис Гармаш і Андрій Борячук з’явилися на полі у господарів у другому таймі. А ось Микола Морозюк не потрапив в заявку на гру.

На 86-й хвилині Артем Кравець забив свій 6-й гол в чемпіонаті, реалізувавши пенальті і вивівши свою команду вперед (2:1).

Однак в компенсований час Денис Гармаш рахунок зрівняв ударом п’ятою, а точний удар Фернандеса приніс вольову перемогу «Різеспору» (3:2).