«Укренерго»: дефіцит потужності відсутній і не прогнозується

КИЇВ. 5 березня. УНН. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній протягом трьох тижнів і не прогнозується. Про це йдеться у повідомленні НЕК «Укренерго», повідомляє УНН.

Сьогодні, 5 березня, споживання фіксується у межах вихідного дня.

Щодо генерації, то в енергетичній компанії повідомили, що «працюють всі види електростанцій в енергосистемі. В окремі години є обмеження навантаження об’єктів «зеленої» генерації».

«Обсягів виробленої електроенергії достатньо, щоб задовольнити потреби всіх споживачів в країні», — повідомили в «Укренерго».

Там додали, що наразі необхідності в обмеженні споживання електроенергії немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

«Через рвучкий сильний вітер можливі пошкодження в мережах обленерго та пов’язане з цим тимчасове припинення електропостачання. Про ситуацію саме в вашому регіоні можна дізнатися у соцмережах та на сайті обленерго», — пояснили у компанії.

Тривають ремонтні роботи на всіх об’єктах «Укренерго», пошкоджених ворожими обстрілами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роботи з відновлення надійного живлення Одещини триватимуть до 15 березня

Нагадаємо

Росіяни випустили тисячі ракет та дронів по енергосистемі, понад 200 з них влучили у наші підстанції. Деякі підстанції були атаковані по 4-5 разів. Енергетики щоденно працюють над відновленням пошкодженого обладнання. Але для відновлення надійності електропостачання, яке було до вторгнення, все ще треба багато часу та ресурсів.

Джерело: УНН

Новости Украины