Укренерго попередило про можливі відключення світла у Житомирській області

Укренерго попередило про можливі відключення світла у Житомирській області

Фото: energo.dtek.com

Через збільшення навантаження на обладнання, яке зазнало пошкоджень внаслідок російських ударів, у Житомирській області можливі відключення світла. Про це пише пресслужба Укренерго.

– У зв’язку із збільшенням навантаження на працююче обладнання, яке зазнало пошкоджень під час терористичних атак ворога та через зменшення генерації з відновлюваних джерел можливе обмеження споживання у Житомирській області, – пише пресслужба.

Як зазначили в Укренерго, в решті регіонів країни обмеження відсутні. Генерація повністю забезпечує потреби українців у електроенергії.

З кінця березня Україна має можливість отримувати аварійну допомогу електроенергією не тільки від сусідніх, а й від інших країн Євросоюзу. Відповідну угоду було підписано із 15 системними операторами європейського енергооб’єднання ENTSO-E. Документ дозволяє Україні звертатися за допомогою у непередбачених ситуаціях, таких як атаки РФ на енергетичну інфраструктуру.

Джерело

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України