Укренерго вдалося зробити унікальний ремонт електромереж

Укренерго вдалося зробити унікальний ремонт електромереж

Фото: t.me/Укренерго

Компанії «Укренерго» вдалося зробити унікальний ремонт на одній із ліній електропередачі. Це дозволило безперебійно та надійно забезпечити харчування кількох мільйонів споживачів. Про це інформує прес-служба компанії.

— Під час однієї з ракетних атак росіяни пошкодили одну з опор магістральної лінії електропередачі: металева частина опори, яка тримала дроти лінії (траверса), була зламана. У мирний час тоді змінювалася вся опора, але ми знайшли креативне рішення та замінили її частину. Це значно скоротило час ремонту, ми скоріше повернули лінію у роботу. Також, замінюючи лише пошкоджений елемент, а не всю опору, ми заощадили близько 2 млн. грн., — зазначили в Укренерго.

Співробітники компанії розповіли, що спочатку демонтували зламане. А нову конструкцію довжиною 8 м та вагою 1,4 т, яку зібрали на землі, підняли вгору і вже на висоті 32 м з’єднували з опорою. Це унікальні роботи, які потребують високої майстерності, точності та професіоналізму, наголосили вони.

У четвер, 13 липня, вечірнє споживання електроенергії було найвищим за тиждень через спекотну погоду і зросло на 5% порівняно із середою 12 липня. Це суттєве навантаження на енергосистему у вечірній час, що вказує на недостатність заходів економії електроенергії.

Джерело

Новости Украины