«Укренерго» збільшило ліміти на електрику для Київської та Дніпропетровської областей

"Укренерго" збільшило ліміти на електрику для Київської та Дніпропетровської областей

Фото: pixabay.com

У Дніпропетровській та Київській областях, у тому числі — у Києві, «Укренерго» встановило нові ліміти споживання електрики, які дозволять дотримуватись графіків стабілізаційних відключень у цих регіонах. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

— «Укренерго» надало нові обмеження споживання електроенергії наступного дня: Київ (вдень 974 МВт/вночі 667 МВт); Київщина (вдень 703 МВт/вночі 613 МВт); Дніпропетровщина (вдень 1192 МВт/вночі 1217 МВт). Такі ліміти дозволяють використовувати графіки стабілізаційних відключень у Києві, Київській та Дніпропетровській областях, — йдеться у повідомленні.

Як зазначили в компанії, внаслідок руйнувань енергетичної інфраструктури Одещини в області продовжуються екстрені відключення світла.

Російські війська регулярно завдають масованих ударів по енергетичних об’єктах нашої країни. Внаслідок цього в українській енергосистемі виник значний дефіцит потужності. Енергетики у цілодобовому режимі працюють над відновленням пошкоджених мереж. Тим часом у низці українських регіонів застосовуються відключення електрики та дотримується режим економії могутності.

Джерело

Новости Украины