«Укрзалізниця» змінила правила продажу квитків до Варшави: як тепер це робитимуть

«Укрзалізниця» змінила правила продажу квитків на найажіатажніші міжнародні рейси. Зокрема, на поїзд №67/68 Київ – Варшава – Київ: квитки на нього можна купити лише онлайн та не більше 4 одиниць в одні руки. Також продаж здійснюється на 20 діб наперед, а квитки на кожен наступний 20-й день надходять у продаж щодня рівно о 08:00.

Водночас, як розповіли у компанії, з 28 січня 2023 року змінюються правила продажу повернутих квитків. Так, усі проїзні документи, які повертатимуться на конкретну дату, вводитимуться в систему чітко за один день до дати поїздки між 08:00 та 09:00.

«Якщо не встигли придбати квиток за 20 днів, тепер не потрібно за ними полювати або звертатися до «перекупників» – можна знайти всі повернені квитки в цей чіткий проміжок часу. А квитки, які здаватимуться день у день, повертатимуться в систему не пізніше ніж за 30 хвилин після здачі», – пояснили в компанії.

Навіщо ввели зміни

В «Укрзалізниці» пояснили, що зміни було запроваджено з метою викорінення зловживань та спекуляцій. Зокрема, щоб унеможливити перепродаж квитків.

Втім, зазначається, перекупники «перебудували алгоритми своїх дій на «онлайн-рейки». Для цього вони почали полювати на квитки з повернень – «вихоплюючи» до 90 одинць на місяць лише на варшавський рейс.

«Ми провели низку «контрольних закупівель» за оголошеннями в мережі, де за «комісію» пропонували знайти квитки на Варшаву. Матеріали передаємо відповідним органам у роботу, але вже швидко та показово очистилися від співробітників-порушників, на яких впала підозра», – розповіли в компанії.

Джерело

Новости Украины