Усик розповів як перехворів на коронавірус

Олександр Усик
/ instagram.com/usykaa

Український боксер Олександр Усик вже перехворів на коронавірус. Він був інфікований ще на початку весни. Разом з ним перехворіла і його дружина.

За словами Усика, перехворів він ще під час першої хвилі пандемії. Про це він розповів в інтерв’ю на своєму ютуб-каналі.

Я перехворів, але це було ще під час першої хвилі пандемії. Я і не панікував особливо. Я ж казав, що ми всі цим перехворіємо. Те, що є вірус – він є. Люди завжди хворіють навесні та восени,
– зізнався Усик.

Розповів боксер і про перебіг своєї хвороби.

«У мене взагалі ситуація була така: я лікував зуби, а через час у мене надуло обличчя, ніби бджоли покусали, і з’явилася температура. Але я не сильно переживав з цього приводу, тому що мені вставляли зуби, розрізали ясна. Але потім моя дружина каже: «Слухай, я нюх втратила». І ми викликали лікаря, який перевірив нас обох. Підтвердився коронавірус. Але у всього нашого оточення було все нормально», – розповів Усик.

Після цього він з дружиною відправився на карантин на 14 днів.

«Три дні у мене була температура 37,2 – 38 градусів, слабкість. Я лежав на ліжку, мені це дуже дико не подобалося. Я взагалі ненавиджу хворіти», – зізнався боксер.

Варте уваги Усик про гонорар бою з Чісорою: Втратив десь 1,5 – 2 мільйони умовних одиниць

Після того, як пара відбула карантин, вони ще раз здали тести. Лише після цього вони отримали дозвіл його покинути.

 

Источник