З початку року у Сумах сталося майже 170 ДТП, у яких водії залишили місце пригоди

“Не помітив”, “Поспішав”, “Злякався відповідальності”, “Думав, що не знайдуть” — зазвичай саме такі пояснення водіїв, які залишають місце ДТП.

Лише з початку року на території обласного центру сталося майже 170 ДТП, у яких один з учасників залишив місце пригоди. Патрульні розшукали понад 150 таких водіїв та склали на них не лише адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), а й за ст. 122–4 (Залишення місця скоєння ДТП) КУпАП.

“Поспішав, тому й поїхав. Та й пошкодження були незначні”, — саме так пояснив нещодавню автопригоду, яка сталася на вулиці Соборній, 46-річний керманич автомобіля Opel Vectra. Чоловік, рухаючись заднім ходом на своїй автівці, не впевнився в безпеці та скоїв наїзд на припаркований автомобіль Volvo. З місця автопригоди він поїхав.

Однак ДТП зафіксували камери відеоспостереження на сусідній будівлі. Тож розшукали патрульні водія досить швидко. На громадянина інспектори склали два протоколи: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП, а й за ст. 122–4 (Залишення місця скоєння ДТП) КУпАП. Матеріали передано до суду.

Источник