За скільки років в Україні можна заробити мільйон доларів

За скільки років в Україні можна заробити мільйон доларів

Фото: bank.gov.ua

У той час, як одні люди мріють заробити мільйон доларів, інші мріють його витратити. І навіть якщо ви належите до других, все одно цей мільйон треба для початку отримати. Але наскільки це реально у нашій країні та інших країнах?

Відповідь на це питання дали аналітики компанії Picodi.com. За основу вони взяли середньостатистичні зарплати в різних країнах після сплати податків і визнали, за скільки років у тій чи іншій країні людина в середньому може заробити мільйон доларів. Зверніть увагу: саме заробити, а не нагромадити. А це, як кажуть в Одесі, є дві великі різниці. Тому що, заробивши на місяць, скажімо, 20 тис. грн, одна людина відкладе тисячу, інша – дві, а третя ще й у борг візьме до зарплати.

До рейтингу потрапили 102 країни світу. Виявилося, що з урахуванням усіх одержуваних грошей найшвидше мільйон доларів запрацюють жителі Швейцарії — 14 років і 3 місяці. На другому місці закріпився Сінгапур із результатом 16 років та 11 місяців. Почесна «бронза» у жителів Люксембургу, які на середній зарплаті по країні зароблять мільйон доларів за 17 років та 4 місяці. Також до п’ятірки лідерів увійшли США (19 років та 10 місяців) та Ісландія (20 років та 11 місяців).

Україна займає 86-ий рядок. Отримуючи середньостатистичну зарплату по країні, у нас заробити мільйон доларів можна за 215 років та 10 місяців. Сусідна Польща посідає 40-е місце (77 років та 9 місяців), Угорщина опинилася на 47-й позиції (94 роки та 4 місяців), а Румунія на 52-й – 109 років та 7 місяців.

За скільки років в Україні можна заробити мільйон доларів

За скільки років в Україні можна заробити мільйон доларів

Тим, кому здається, що ситуація із заробітками в країні гірша нікуди, варто поглянути на аутсайдерів рейтингу. Ось де дійсно заробити мільйон вийде не в цьому житті! Для досягнення поставленої мети мешканцям Нігерії (519 років) та Уганди (523 роки) потрібно було працювати більше 500 років, а мешканцям Єгипту (604 роки) та Пакистану (621 рік) – понад 600.

Джерело

Новости Украины