Закритий пункт указу Путіна щодо мобілізації стосується кількості призовників – Пєсков


Закритий пункт указу Путіна щодо мобілізації стосується кількості призовників – Пєсков

Дмитро Пєсков (Фото: EPA-EFE/YURI KOCHETKOV)

Закритий сьомий пункт указу про часткову мобілізацію у РФ містить інформацію про призов до 300 000 осіб, про що говорив міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Про це журналістам повідомив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Справді, він (сьомий пункт. – Прим. ред.) для службового користування, тому я не можу його розкрити», – сказав Пєсков.

У відповідь на прохання інших журналістів розкрити хоча б тему чи причину «закриття» цього пункту він додав: «Я не можу пояснити». «Єдине, що можу сказати: Сергій Кужугетович Шойгу у своєму інтерв’ю сказав: 300 000 осіб. Ось там ідеться про кількість до 300 000 осіб», – пояснив представник Кремля. «Але також, як пояснив міністр оборони, не одночасно», – уточнив Пєсков.

  • Сьогодні російський диктатор Володимир Путін виступив зі зверненням до народу на федеральних телеканалах, в якому оголосив про часткову мобілізацію в Росії та про «підтримку» фейкових референдумів на захоплених територіях. Пункт №7 указу про мобілізацію пропущено в оприлюдненому тексті.
  • Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що Росія воює не стільки з українською армією, скільки з колективним Заходом. У ході часткової мобілізації буде призвано загалом 300 000 резервістів.
  • Російський рух «Весна» закликав до всеросійської акції протесту проти мобілізації.
  • Оголошення часткової мобілізації в Росії – це визнання недієздатності російської професійної армії, повідомив прессекретар Володимира Зеленського Сергій Никифоров.

Джерело