Залужний призначив воєнкомом Львівської області Героя України Чаюка


Денис Чаюк під час представлення колективу Фото: Львівський обласний ТЦК та СП

Керівником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки став полковник Денис Чаюк.

Це захисник України, який в квітні 2022 був нагороджений президентом найвищою державною нагородою – орденом «Золота Зірка» із присвоєнням звання Героя України. Про призначення Львівський обласний ТЦК повідомив у Facebook.

«Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України генералом Валерієм Залужним було призначено начальником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – полковника Дениса Чаюка», – йдеться у повідомленні. 

41-річний Денис Чаюк брав участь у війні РФ проти України ще на етапі АТО. Був учасником боїв за Луганський аеропорт. Від початку повномасштабного вторгнення став заступником командира 128-ї окремої гірської-штурмової бригади, воював у Запорізькій області. Має поранення. 

Нагадаємо, що в серпні за рішення Ради національної безпеки та оборони вирішили звільнити усіх обласних воєнкомів. Рішення ухвалили через численні випадки корупції, зокрема й за схеми ухилянства. Замість звільнених рекомендували призначити поранених на війні офіцерів. 

Новости Украины