Занадто м’який: Моравецький пояснив, чому Польща не задоволена 10 пакетом санкцій проти рф

Матеуш Моравецький

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Польща не задоволена десятим пакетом санкцій ЄС проти росії, оскільки вважає, що він має бути ширшим – туди мають увійти російські пропагандисти та російські продукти, від продажу яких росія посилює воєнну машину. Про це заявив на спільному брифінгу з Президентом Володимиром Зеленським прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, передає УНН.

Цитата

“Ми незадоволені десятим пакетом санкцій, тому що він надто м’який і надто слабкий. Ми пропонували, щоб там були також деякі особи та російські продукти, зокрема, синтетичний каучук. Тому що, спираючись на ці продажі, росія підсилює свою воєнну машину”, – заявив він.

Деталі

Моравецький поінформував, що перебуває в контакті з Брюсселем, і польська делегація тисне на західних союзників, щоб цей пакет був, якнайбільш розширений.

“Сьогодні я ще скерую прохання до пані головуючої Урсули фон дер Ляєн, щоб в цьому пакеті були принаймні, декілька російських пропагандистів. А ми знаємо, якою шкідливою може бути російська пропаганда. Польща готова підтвердити цей пакет, але ми хочемо, щоб він був якомога ширше”, – додав прем’єр.

Доповнення

ЄС не зміг узгодити довгоочікуваний пакет санкцій проти рф, через що блок щосили намагається досягти угоди до п’ятниці, щоб відзначити першу річницю вторгнення москви в Україну. Дипломати кажуть, що досягнуто згоди майже по всьому десятому пакету санкцій, але Польща заперечує щодо обмежень на імпорт синтетичного каучуку, які вона вважає слабкими.

Джерело: УНН

Новости Украины