Запасний план «перемоги»: навіщо Путін їде до Білорусі

Інститут вивчення війни підтверджує мою версію про запасний план путінської «перемоги»

Відео дня

Путін зібрався до Білорусі, переслідуючи дві цілі — ISW:

Перша, — встановити міцніший контроль над Білоруссю, позбавивши Луку значної частини його нинішніх повноважень. 

Друга, — створити умови для наступу на Київ з півночі.

Про цей сценарій «технічної перемоги» я писав ще 11 днів тому, і навіть розповів, що чекає Луку після очевидної відмови повністю лягти під Москву:

 1. Російська спецура під українським прапором робить у Мінську спробу державного перевороту з метою захоплення влади. Легенда вже є: українські «нацисти» спільно з білоруською «агентурою» хочуть використати Білорусь як новий плацдарм для війни з Росією.

 2. «Доблесна» російська армія разом з вірними їй військами бульбашів знищують «неонацистських найманців» і рятують народ Білорусі від поневолення «неонацистами» та НАТО.

 3. Виникають «супутні втрати» у вигляді фізичного усунення Лукашенка нібито українською диверсійною групою…

 4. На чолі Білорусі росіяни ставлять лояльного фігуранта.

 Анексія Білорусі мала б частково перекрити поразку в Україні. Поглинання Білорусі ватникам продається як «та сама» очікувана перемога, яку можна згодувати російському охлосу перед президентськими виборами 2024 року.

 А що далі? Наступ на Україну? 

З одного боку, — ймовірно. Кремль отримує додатковий мобілізаційний ресурс і хороший плацдарм для можливого наступу на Україну з півночі. 

З іншого, мої джерела в силових структурах припускають, що отримавши Білорусь, Росія зможе торгуватися з Заходом щодо виведення військ з частини території України в обмін на мир і визнання анексії РБ. Російським «турбопатріотам» пояснять, що всі цілі спецоперації досягнуті, росіян врятовано від підступного НАТО.

Спостерігаємо… Не всім планам фюрера судилося збуватися… Але реперні точки відомі.

Вірте в ЗСУ. Підписуйтеся на «Орестократію (https://t.me/orestokratiia)».

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

Джерело

Новости Украины