Запевняв, що РФ переможе і бажав містам України долю Маріуполя: послушнику Лаври повідомили про підозру. Фото

Правоохоронці повідомили про підозру послушнику Києво-Печерської лаври. Зловмисник запевняв знайомих, що країна-терорист РФ все одно переможе і бажав, аби в інших містах України було так само, як в зруйнованому агресором Маріуполі.

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Підозрюваному загрожує до трьох років позбавлення волі.

“За даними слідства, підозрюваний неодноразово у ході листування в одному з месенджерів, робив заяви, які виправдовували чи заперечували дії держави-агресора. Відповідні висновки підтверджено судово-лінгвістичною експертизою. Він вихваляв вище військово-політичне керівництво рф і дискредитував українських воїнів, зокрема захисників “Азовсталі”, – повідомили в пресслужбі.

Крім того, зловмисник у переписці запевняв знайомих, що РФ все одно переможе і бажав, аби в інших містах України було так само, як в зруйнованому державою-агресором Маріуполі. Під час обшуку за місцем проживання у нього виявили мобільний телефон з доказами протиправної діяльності.

За фактом виправдовування та визнання правомірною збройної агресії РФ проти України, глорифікації її учасників послушнику Києво-Печерської лаври повідомлено про підозру.

Як повідомляв OBOZ.UA, Служба безпеки України проводить обшуки в Києво-Печерській Лаврі. Вони пов’язані зі справою щодо постановочних акцій протесту під час повернення майна святині державі.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України