Запоріжжя продовжує працювати, воювати та залишатися гуманітарним хабом для переселенців

На території Запорізької області рашисти продовжують гатити по об’єктах цивільної інфраструктури. Як повідомляє очільник ЗОВА Олександр Старух, вчора, 6 липня, окупанти влучили в лінію електромереж, в результаті чого 79 населених пунктів залишились без електрики.

Говорячи про безпекову ситуацію в регіоні, керівник ЗОВА зазначив, що Збройні Сили України продовжують давати гідну відсіч ворогу та просуватися в нашій області. Водночас, місто Запоріжжя продовжує працювати, воювати та залишатися гуманітарним хабом для переселенців.

  • Люди продовжують приїздити. За минулий місяць — майже 40 тисяч людей. Зараз основний потік, не рахуючи майже 30 тисяч мешканців нашої області з Мелітополя, Василівки, Бердянську та Енергодару, саме з Херсонської області. Маріупольців приїхало 1 715, а херсонців понад 6 тисяч за минулий місяць. Такі тенденції спостерігаються і сьогодні. Вчора з 1 010 людей, які перетнули лінію зіткнення, безпосередньо з Херсону 468 людей і 76 із Маріуполя. Тобто, потік не припиняється, — зазначив очільник ЗОВА.

Крім цього, Олександр Старух розповів, що в Запоріжжі  продовжується вдосконалення логістичного центру для вимушених переселенців, щоб його робота була більш ефективною та зручною для співробітників та тих, хто приїздить у місто за допомогою. Наразі тут працюють не лише волонтери, а й представники Донецької, Луганської та Херсонської областей. Керівник ЗОВА зауважив, що це потрібно для більш оперативного опрацювання питань в межах громад та територій.

Департамент культури та інформаційної політики

Источник