Запорізький геріатричний пансіонат отримав кисневий концентратор

Невід’ємною частиною Молитовного сніданку є благодійність. На Третьому Молитовному сніданку Східного регіону України в Запоріжжі було зібрано 45 тисяч гривень благодійних внесків. Гроші були направлені на закупівлю обладнання для Запорізького геріатричного пансіонату.

З цієї нагоди сьогодні відбулося урочисте вручення кисневого концентратору та крісел для купання людей з інвалідністю за участі керівниці апарату Запорізької ОДА Зінаїди Бойко,  координатора молитовного сніданку Східного регіону Дмитра Мітюхіна та депутатки міської ради Інни Пінчук.

  • Процес благодійності дуже простий: людям пропонується пожертвувати будь-яку суму для закупівлі будь-чого. Наприклад, в цьому році ми оголосили, що хочемо зібрати кошти для геріатричного диспансеру. Чому саме для нього? Бо там знаходяться люди літнього віку. А люди такого поважного віку в принципі — це група ризику при коронавірусній інфекції. Оргкомітет молитовного сніданку вирішив для них купити кисневі концентратори. На Молитовному сніданку було зібрано 45 тисяч гривень. Ми купили один кисневий концентратор на 10 літрів і два спеціальних  крісла для купання людей з інвалідністю, — розповів  координатор молитовного сніданку Східного регіону Дмитро Мітюхін. 

Всього на закупівлю концентратору та крісел було витрачено 43400 гривень.

До того ж, представники влади та оргкомітету Молитовного сніданку ознайомились з умовами перебування людей  в пансіонаті. Вони поспілкувалися з пацієнтами та відповіли на всі запитання, які були озвучені.

Зазначимо, що у минулому році на зібрані кошти з Молитовних сніданків закуповувалися ноутбуки для багатодітних сімей та обладнання для дитячого тубдиспансеру.

Департамент культури та інформаційної політики

Источник