Запрацювала «гаряча лінія» для звернень щодо зниклих внаслідок землетрусу в Туреччині

Повідомляти про зниклих можна на телефони Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, наразі Уповноваженим зі зниклих безвісти Олегом Котенком ведуться консультації з МЗС і ДСНС України щодо надання допомоги Туреччині у проведенні пошукових робіт, спрямованих на розшук постраждалих як, можливо, українців, так і місцевих жителів. 

Встановлення місця знаходження громадян України, зниклих безвісти внаслідок природних катаклізмів, є компетенцією Уповноваженого у будь-якій країні світу. Тому Офіс Уповноваженого оголошує збір інформації про наших співвітчизників, які перебували та перебувають на території Туреччини станом на 6-7 лютого 2023 року. 

З учорашнього дня продовжує надходити інформація про те, що з кимось з українських громадян на території Туреччини перервався зв’язок. Уповноважений закликає всіх, кому відома інформація про таких громадян, надати її Офісу якнайшвидше – це допоможе встановити місце знаходження вказаних людей на цей час. 

Всю відому вам інформацію про українців, які зараз знаходяться в Туреччині, просимо повідомляти на гарячі лінії Уповноваженого: для дзвінків з України за телефоном: 0 800 339 247, з-за кордону повідомити нам можна через месенджери на номер: (095) 896-04-21.

Джерело: прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Источник

Новости Украины