Завтра Львів прощається з Героєм, який загинув у бою з окупантами (ФОТО)

ФОТО: «Варта-1»

Завтра, 8 жовтня, Львів попрощається з Дмитром Риваком, який загинув у бою з російськими окупантами. Чин похорону розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Міська церемонія прощання з військовим на площі Ринок відбудеться об 11:30 год.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11)–пл. Катедральна–пл. Ринок (міська церемонія прощання)–вул. Руська–вул. Підвальна–вул. Володимира Винниченка–пл. Соборна–вул. Пекарська–вул. Шімзерів–вул. Мечникова–Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Дмитро Ривак (09.11.1979–04.10.2022). Львів’янин. Проживав у селі Підбірці.

Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради. Закінчив Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зеноновича Ґжицького.

У мирний час був приватним підприємцем.

Із 2014 року виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у складі добровольчого батальйону «Свята Марія». Із 2017 до 2019 року займав посаду інспектора-вибухотехніка вибухотехнічного відділу Головного управління Національної поліції в Луганській області. Згодом працював у Департаменті міжнародного поліцейського співробітництва та Управлінні вибухотехнічної служби Національної поліції України. Був професіоналом своєї справи та захоплювався нею.

Дмитро Ривак загинув при виконанні завдання під час деокупації українських територій. У нього залишилися дружина, син, батьки та сестра.

Також сьогодні, 7 жовтня, Львів попрощався з чотирма Героями.

Джерело

Новости Украины