«Збережи життя героям» – таку акцію започаткувала освітянська спільнота Донеччини

  В рамках акції представники з усіх закладів освіти області у різних регіонах країни протягом тижня здаватимуть кров для українських захисників. Перші педагоги долучились до донорства крові сьогодні у Дніпрі та Києві.   Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.   “Щиро вдячний усім освітянам за небайдужість і підтримку наших захисників! Кожний внесок – це надія, кожна крапля крові – порятунок пораненої людини. Разом ми зможемо все! Разом до перемоги!”, – зауважив Вадим Філашкін. 

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України