Збірна України U-17 програла Бельгії, але все одно пробилася до другого раунду відбору на Євро-2025

Сборная Украины U-17. Фото — uaf.ua

Збірна України U-17 у Генку провела заключний матч першого раунду відбору на Євро-2025 – синьо-жовті з рахунком 1:2 поступилися Бельгії.

Бельгійці відкрили рахунок у дебюті зустрічі зусиллями Рене Мутеби. Команда Юрія Мороза відігралася на 59-й хвилині – гол на рахунку Дмитра Зудіна, для якого це взяття воріт стало вже третім у цьому раунді відбору.

Втримати нічию Україні не вдалося – Бельгія на 90-й хвилині вирвала перемогу зусиллями 16-річного Джессі Да Сілви.

У глобальному плані ця поразка для синьо-жовтих не є критичною. Завдяки попереднім перемогам над Косовом (4:2) та Казахстаном (3:0) Україна оформила підсумкове друге місце у групі, а разом із ним і вихід у наступний раунд відбору.

Жеребкування другого раунду кваліфікації на Євро-2025 відбудеться у грудні.