Збірним України офіційно заборонили змагатися на турнірах за участю спортсменів із країн-агресорок

Сборным Украины официально запретили соревноваться на турнирах с участием спортсменов из стран-агрессоров

Міністерство молоді та спорту України заборонило національним збірним нашої країни брати участь у міжнародних змаганнях за участю спортсменів з РФ та Білорусі.

Відповідний наказ Міністерства молоді та спорту опубліковано на офіційному сайті відомства.

Рішення стосується всіх представників офіційних делегацій національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту.

"Заборонити офіційним делегаціям національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю (далі – офіційна делегація) брати участь у міжнародних спортивних змаганнях, в яких беруть участь спортсмени з Російської Федерації та/або Республіки Білорусь", – йдеться в наказі.

У разі виявлення фактів порушення наказу, буде розглядатись питання про позбавлення спортивної федерації статусу національної. 

Раніше повідомлялося, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) засудив рішення Кабміну заборонити українським спортсменам виступати на змаганнях з росіянами і білорусами.

https://tsn.ua/prosport/zbirnim-ukrayini-oficiyno-zaboronili-zmagatisya-na-turnirah-za-uchastyu-sportsmeniv-iz-krayin-agresorok-2307307.html

 

 

Джерело

Новости Украины