Зеленський: Битва за Соледар та Бахмут триває без перепочинку

Зеленський: Битва за Соледар та Бахмут триває без перепочинку

Фото: President.gov.ua

Найскладнішої ситуацією на лінії фронту залишається на Донбасі та Луганщині. Збройні сили України безперервно продовжують боротьбу за Соледар, Бахмут та інші міста. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

— Хочу сьогодні, як і завжди, подякувати нашим воїнам. Всім тим, хто героїчно та стійко виконує бойові завдання. Хтось утримує наші позиції. І особливо на найважчих ділянках фронту. Битва за Соледар, за Бахмут, за всю Донеччину, за Луганщину триває без перепочинку, без зупинки, – зазначив голова держави.

За словами Зеленського, наші захисники розуміють, наскільки важливим є цей напрямок — бійці мужньо ведуть бої.

— Дякую кожному нашому бійцю, кожному нашому солдатові, сержанту, офіцеру, які розуміють, наскільки важливо знищувати окупантів саме на цьому напрямі. Росія зробила битву за міста нашого Донбасу важливим для себе. Наші ж герої роблять цю битву принциповою для знищення бойового потенціалу держави-терориста, — наголосив президент.

На початку січня росіяни намагалися захопити Соледар та Бахмут, але їхні спроби не мали успіху. Після цього вони почали штурмувати наші міста. Українські захисники просуваються на цій ділянці фронту та обороняють наші території.

13 січня влада Росії заявила про нібито захоплення Соледара, але ВСУ спростувала цю інформацію. У Міноборони повідомили, що бої продовжуються, а в Офісі президента наголосили, що жодна зі сторін не контролює місто.

Джерело

Новости Украины