Зеленський зустрівся в Джидді з прем’єр-міністром Іраку

Зеленський зустрівся в Джидді з прем'єр-міністром Іраку

Фото: President.gov.ua

Під час візиту до Королівства Саудівська Аравія глава України Володимир Зеленський провів зустріч із прем’єр-міністром Республіки Ірак Мухаммадом Шіа Саббаром Ас-Судані. Про це повідомляє пресслужба президента.

— Під час зустрічі з прем’єр-міністром Іраку Мухаммадом Шіа Саббаром Ас-Судані подякував за солідарність Іраку з Україною та українським народом, жорстку позицію у підтримці суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, принципу непорушності кордонів та дотримання норм міжнародного права, — написав Зеленський у телеграм-каналі.

Зеленський зустрівся в Джидді з прем'єр-міністром Іраку

Зеленський зустрівся в Джидді з прем'єр-міністром Іраку

Зеленський зустрівся із прем’єр-міністром Іраку. Фото: president.gov.ua

Під час зустрічі в Джидді Зеленський порушив питання участі Іраку в імплементації української формули миру, яка є надійним інструментом зупинення війни. Він також закликав прем’єра Іраку посилити взаємодію країн у гуманітарній сфері.

Зеленський подякував Іраку за підтримку України в рамках міжнародних організацій, зокрема за підтримку резолюцій Генеральної Асамблеї ООН. Він також запросив прем’єр-міністра Іраку відвідати Україну з візитом, пише Офіс президента.

Раніше 19 травня Зеленський зустрівся зі спадкоємним принцом, прем’єр-міністром Саудівської Аравії Мухаммадом бін Салманом аль Саудом. Український лідер прилетів до Саудівської Аравії як почесний гість саміту Ліги арабських держав.

Джерело

Новости Украины