Зі Стамбулу до Кременчука їде техніка, яка буде використовуватися при будівництві мосту через р.Дніпро

Служба автомобільних доріг у Полтавській області — офіційна сторінка повідомляє:Зі Стамбулу до Кременчука через Чорне море вирушила частина техніки, яка буде використовуватися при будівництві мосту через р.Дніпро.
 Очікуємо значну кількість будівельної та допоміжної техніки. Зокрема: баржі, плавзасоби, буксири, кран на баржі вантажопідйомністю до 165 тонн, гусеничні та самохідні крани, навантажувачі, бульдозер, грейдер, бетонозмішувачі, екскаватор, бурильна установка, — кажуть у агенстві.
 Роботи з будівництва мосту здійснює компанія Doğuş Grubu.
Новий міст будуватиметься паралельно до старого. Він буде вантовий з двома пілонами і матиме 4 смуги руху (по дві в кожному напрямку). Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.
На правому березі Дніпра міст буде сполучатися з автошляхом Н-08 Дніпро-Маріуполь. В районі Літературного провулку буде збудовано транспортну розв’язку. На лівому березі міст буде сполучатися з нинішньою вуличною мережею Кременчука, зокрема початок будівництва буде сполучатися з вул. Велика Набережна. В цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок в різних рівнях.

Источник