За інформацією: Суспільне Рівне.
Фото: Суспільне Рівне
Павло має двоє дітей та дружину Оксану, з нею він у шлюбі 17 років. Жінка пригадала, як розповіла доньці та сину про поранення Павла, коли їхати до нього в лікарню у Харкові:
"Я відчула, що щось не так, я його шукала — два дні не виходив на зв'язок. Подзвонили мені його хлопці, і сказали: «Не переживай, "Адвокат" виходить на радєйку», — але на той час він вже не виходив. Сказали: «Він прооперований, в лікарні». Хоча я, напевне, не дослухала, що з ним, але почула фразу: «Його війна вже закінчилась»".
Фото: Суспільне Рівне
Павло Шкода розповів, що в нього не працювали рука й нога. Два місяці йому не дозволяли вставати, пересувався у кріслі колісному:
"А потім реабілітологи вже у Львові, питають: «Чого лежиш? Давай, вставай». Потрохи – і є результат. Я зараз вже десь читаю на рівні першого класу, а то взагалі по буквах читав. Запитував у психолога, через скільки приблизно часу я зможу повноцінно писати, читати, то сказала, що ще десь рік".
Фото надав Павло Шкода
До Територіального центру комплектування та соціальної підтримки чоловік пішов одразу після початку повномасштабного вторгнення й долучився до роти охорони Зарічненської громади на Рівненщині — охороняв прикордоння. Згодом пішов служити стрільцем до 14-тої окремої механізованої бригади ім. Князя Романа, став командиром батальйону. До вторгнення працював адвокатом, тому й отримав таке псевдо.
Фото надав Павло Шкода
У Рівненському обласному госпіталі Павло лікується вже вдруге. Вперше потрапив сюди восени 2023 року.
Фізичний терапевт Степан Шевчук зазначив:
"Займалися із пацієнтом ми понад два тижні. Наша ціль — досягнути максимальної рівноваги".
Павло Шкода повідомив, що після реабілітації хоче повернутися на фронт:
"Лікарям я озвучував, що в мене є бажання, бо більшість хлопців приходять, вони кажуть: «Ні, все, з нас вистачить». Є незакінчена справа".
Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook